Wygrana !

Wygrana !

Nasza drużyna po dwóch porażkach i dwóch remisach w końcu wygrywa i zdobywa ważne punkty. Po trudnym meczu z ostatnią drużyną ( miejsce w tabeli mało istotne bowiem każda drużyna zdobywa punkty) LKS Tworków wygrywamy 7-3 na wyjeździe do przerwy 2-3 po bramkach Dawida Bobra 2x (najlepszy zawodnik naszej drużyny w tym meczu) Błażeja Pawliczka 2x oraz Kamila Baranka , Wojciecha Pucki i Konrada Cieślaka. Do przerwy przegrywamy 2-3 ( znowu tracimy tyle bramek) , lecz po dokonanych zmianach druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu i pewne zwycięstwo 7-3.

A teraz dwa mecze u siebie już w wtorek tj. 28.04.2015r. godz.17.30 z Gaszowicami a w sobotę 02.05.2015r. mecz z Jedność Jejkowice.

Nasza druga drużyna występująca w klasie "C" pewnie wygrywa z rezerwami Bełku 6-1.